Zawsze pod ręką

Jeśli telefon komórkowy to Twój nieodłączny “przyjaciel” Serwis SMS jest stworzony właśnie dla Ciebie! Pamiętaj, szybki dostęp do informacji to zaoszczędzony czas i pieniądze.

Pierwszy krok

Wystarczy, że wybierzesz Serwis SMS jako dodatkowy sposób dostępu do konta i wybierzesz jeden z poniższych pakietów Serwisu SMS – usługa dostępna dla Klientów indywidualnych, rolników, MŚP, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Co zyskujesz dzięki Serwisowi SMS?

  • Niezależność – masz nieograniczony dostęp do informacji niezależnie od miejsca i czasu
  • Pewność – wiesz, że złożona przez Ciebie dyspozycja przelewu została zrealizowana
  • Poczucie bezpieczeństwa – wiesz, kiedy zmienia się saldo na Twoim rachunku, kiedy nastąpi zalogowanie do Twojego konta przez Internet

W ramach Serwisu SMS Bank oferuje tzw. usługi pasywne i aktywne.

Usługi pasywne

W ramach usług pasywnych Bank przekazuje Ci informacje w formie wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego.
Wiadomości SMS są wysyłane przez Bank samoczynnie, co oznacza, że np. jak zmieni się saldo na Twoim rachunku od razu zostanie wysłana do Ciebie wiadomość SMS i nie musisz wcześniej zwracać się do Banku z pytaniem o saldo. Usługi pasywne obejmują wiadomości SMS dotyczące:

  • zmiany salda rachunku
  • zalogowania do Banku przez Internet

Usługi aktywne

To Ty wysyłasz do Banku zapytanie lub zlecenie w postaci wiadomości SMS i otrzymujesz informację zwrotną.

Jak korzystać z usług aktywnych Serwisu SMS?

Jeśli chcesz uzyskać z Banku wiadomość SMS dot. Twojego konta lub zrealizować przelew na określonego wcześniej odbiorcę wyślij wiadomość SMS z podaną poniżej treścią:

Wiadomość SMS możesz wysłać na podany poniżej numer telefonu z numeru telefonu komórkowego podanego w Banku lub innego dowolnego numeru telefonu komórkowego.

2250

A w odpowiedzi otrzymasz z Banku wiadomość SMS ze zwrotną informacją. Bezpieczeństwo Serwisu SMS zapewniają sprawdzone środki dostępu.