Zadzwoń Napisz do nas Szukaj
Facebook

Aktualności

Sąsiedzka zbiórka SGB

Sąsiedzka zbiórka SGB. Jesteśmy świadkami historycznych chwil. Każdy z nas pomaga Ukraińcom (lub po prostu im dopinguje) jak tylko może. Pomaga także GrupaSGB! Rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy, która potrwa do 15 marca. Możecie się do niej przyłączyć!
Aktualności
09 marca 2022

Przekazy WESTER UNION bez opłat

Informujemy, że od 5 do 18 marca 2022 przekazy pieniężne Western Union wysyłane na Ukrainę są realizowane bez opłat.  Inicjatywa ma charakter ogólnoświatowy. Wypłata jest możliwa w otwartych placówkach, które dysponują gotówką, wypłaty realizowane są tylko w hrywnach,
Aktualności
09 marca 2022

Przelewy na Ukrainę

W ramach solidarności z Ukrainą informujemy, że do odwołania: nie będą pobierane prowizje od zleceń SWIFT w walutach obcych i PLN realizowanych do banków w Ukrainie, nie pobierana będzie prowizja od wpłat realizowanych w oddziałach Banku na pomoc Ukrainie, Bank zaprzestał realizacji zleceń do Rosji.
Aktualności
01 marca 2022

Komunikat Specjalny Narodowego Banku Polskiego

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na gotówkę, Narodowy Bank Polski informuje, że posiada wystarczające zapasy w pełni umożliwiające pokrycie zapotrzebowania klientów banków na pieniądz gotówkowy. Wszystkie zamówienia banków realizowane są bez limitów wartościowych, w pełnej strukturze nominałowej, na terenie całego kraju.
Aktualności
25 lutego 2022

Polski sektor bankowy działa bez zakłóceń

Polski sektor bankowy działa bez zakłóceń i realizuje wszystkie swoje funkcje wobec klientów. UKNF zapewnia, że nie ma w planach wprowadzać żadnych limitów na wypłaty gotówki.
Aktualności
25 lutego 2022

Zagłosuj na aplikację mobilną SGB Mobile w konkursie Mobile Trends Awards 2021!

Po raz drugi z rzędu zostaliśmy nominowani do Mobile Trends Awards, tym razem w kategorii Bankowość Mobilna. To prestiżowa nagroda, przyznawana co roku dla najlepszych rozwiązań mobilnych.  Jeśli korzystasz z nowoczesnej, bezpiecznej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej SGB Mobile – zagłosuj na SGB! 
Aktualności
18 lutego 2022

Partnerstwo w Biznesie - cykl bezpłatnych szkoleń

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych szkoleń, które przygotowaliśmy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych  – mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Uczestnicy szkoleń otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.
Aktualności
04 lutego 2022

Komunikat PFR Zmiany terminów rozliczenia subwencji finansowych z Tarczy Finansowej PFR 2.0

Polski Fundusz Rozwoju w odpowiedzi na potrzeby i postulaty zgłaszane przez organizacje przedsiębiorców oraz indywidualnych beneficjentów zdecydował o przedłużeniu terminów rozliczenia subwencji finansowych dla beneficjentów Tarczy Finansowej PFR 2.0.
Aktualności
04 lutego 2022

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy w naszej bankowości elektronicznej

W bankowości elektronicznej w zakładce E-WNIOSKI dostępna jest możliwość złożenia wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy. Rodzinny Kapitał Opiekuńczy przysługuje na każde drugie i kolejne dziecko w rodzinie w wieku od ukończenia 12. do 35. miesiąca życia w maksymalnej wysokości 12 tys. zł na dziecko. 
Aktualności
01 lutego 2022

Płać kartą Visa i wygrywaj nagrody w loterii

W nowej olimpijskiej loterii Visa możesz wygrać nagrody o łącznej wartości ponad 780 000 zł. Zarejestruj się raz na visa.pl i płać kartą Visa jak najczęściej, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną!
Aktualności
13 stycznia 2022

Polujesz na okazję? Nie daj się złowić !

Sprzedajesz swój towar za pomocą popularnych serwisów internetowych np. OLX/Vinted/Allegro? Wystawiasz ogłoszenie o sprzedaży, a kupujący kontaktuje się z Tobą za pomocą komunikatora np. WhatsApp i wykazuje zainteresowanie kupnem przedmiotu? Przeczytaj i nie daj się złowić!
Aktualności
12 stycznia 2022

Bezpieczne zakupy przedświąteczne

Zbliżający się czas Świąt Bożego Narodzenia to czas przygotowań, podczas którego zakupowy szał, pośpiech i roztargnienie będą nam towarzyszyć. Te okoliczności staną się idealne dla przestępców, którzy korzystając z naszej nieuwagi będą próbowali skusić nas na „tańsze zakupy” lub używając manipulacji pozyskają od nas dane poufne, przy użyciu których dokonają transakcji „w naszym imieniu”. 
Aktualności
08 grudnia 2021