Zadzwoń Napisz do nas Szukaj
Facebook

Moje Dokumenty SGB - dostęp do dokumentów w wersji elektronicznej

Moje Dokumenty SGB - dostęp do dokumentów w wersji elektronicznej

Moje Dokumenty SGB – w każdej chwili masz dostęp do przechowywanych w wersji elektronicznej informacji


Możesz otrzymywać informacje i dokumenty bankowe w wersji elektronicznej, co jest wygodne, bezpieczne i ekologiczne. Dzięki temu masz pewność, że dotrą do Ciebie na czas, bez dodatkowej wizyty na poczcie.

Usługa Moje dokumenty SGB to:

  • Gwarancja niezmienności – zabezpieczenia technologiczne nie pozwalają bankowi na edycję treści dokumentu po umieszczeniu go w portalu Moje dokumenty SGB. Wszelkie zmiany wprowadzane są odrębnym dokumentem, tak jak w wersji papierowej.
  • Bycie na bieżąco – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem, zgodnie z Twoim wyborem.
  • Pełen dostęp – przechowujesz informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

Portal Klienta
Jesteś klientem Banku? Dostęp do Twoich dokumentów w wersji elektronicznej uzyskasz logując się do Portalu Klienta.

Przewodnik dla użytkownika dostępny na dole strony.


Najważniejsze informacje:
Jak uzyskać dostęp?

Abyśmy mogli przekazywać Ci dokumenty z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, możesz ją wyrazić w części Zapytania i zmiany. Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, zapraszamy do naszego Banku. Pamiętaj, by sprawdzić czy podany przez Ciebie w banku numer telefonu komórkowego jest aktualny. Będziesz go potrzebował do logowania, a także to na ten numer otrzymasz powiadomienie o nowych dokumentach na portalu.

Po wyrażeniu zgody, gdy bank wyśle do Ciebie pierwszą wiadomość na portal Moje dokumenty SGB otrzymasz powiadomienie SMS-em. Wtedy założysz sobie konto na stronie https://bswloszakowice-mojedokumenty.sgb.pl i ustawisz hasło.

Od teraz zawsze będziesz mógł wrócić do otrzymanych wiadomości. O każdej nowej wiadomości od banku będziesz powiadamiany SMS-em, lub jeśli wolisz mailem (wybór należy do Ciebie).

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.

Wkrótce będziesz mógł otrzymywać tą drogą również inne dokumenty.

Zachęcamy do korzystania z nowego rozwiązania!

MOJE DOKUMENTY SGB

 MOJE DOKUMENTY SGB - DOKUMENTY PUBLICZNE

Bądź na bieżąco i bądź eko!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

przejdź do kontaktu